Prosze czekać trwa ładowanie strony...

Pierwszą formą realizacji celów Stowarzyszenie Evviva l? arte była wystawa malarstwa, która odbyła się w Krakowie w kawiarni ? Cudowne Lata? ul. Karmelicka 43a Trwała od 18 czerwca 2007 r. do 31 sierpnia 2007r.
Prezentowane prace to dzieła artystów niepełnosprawnych z dwóch krakowskich pracowni: Pracowni Plastycznej prowadzonej przez Dorotę Gaudyn ? Otowską przy Środowiskowym Domu Caritas Archidjecezji Krakowskiej oraz z Pracowni Malarstwa i Rysunku prowadzonej przez Sylwię Pytlik w Warsztacie Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Dobrej Nadziei w Krakowie.Obie pracownie są laureatami wielu ogólnopolskich jak i międzynarodowych konkursów.
Uroczyste otwarcie wystawy nastąpiło na wernisażu w dniu 18.06.2007r o godz 17.00 na którym to oprócz oficjalnych przemówień przedstawiono krótką formę teatralno ? muzyczną wprowadzającą w tematykę przedstawionych prac.
Wystawę zwiedziło wielu wspaniałych gości, między innymi była z nami znamienita aktorka filmowa i teatralna , Członek Honorowy naszego Stowarzyszenia Ewa Dałkowska.